Гостување на Канал 5 – емисија Само Вистина

Почитувани колеги,

На ден 13.04.2018 на Тв Канал 5, емисија Само Вистина гостуваше претседателот на ЗПЛРМ, Др Лилија Чолакова Дервишова и Др Тодор Пиперковски.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари