Одржани работилници – Охрид

Почитувани колеги,

На ден 13.04.2018 во Охрид се одржаа работилници на теми Хеликобактер пилори, Дивертикулоза и Акутен панкреатит за докторите од Охрид и Струга. Посетеноста беше масовна.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари