Честит Велигден!

Почитувани колеги,

Управниот одбор на ЗПЛРМ на сите верници од православна вероисповед им посакува среќен Велигден. Во Вашите домови нека има многу радост, љубов и почит. Нека ни е за многу години празникот.

Со почит,
Управен одбор на ЗПЛРМ

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари