Честит Курбан Бајрам!

Почитувани колеги,

Претседателот на ЗПЛРМ на сите колеги од муслиманска вероисповед им го честита големиот празник Курбан Бајрам!

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Кредитни продукти за ПЗУ
Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари