Честит празник!

Управниот одбор на ЗПЛРМ им го честита празникот Света Богородица на сите колеги од православна вероисповед.

Посакуваме добро здравје Вам и на Вашите фамилии, мир и благосостојба во Вашите домови.

Со почит
ЗПЛРМ

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Кредитни продукти за ПЗУ
Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари