Честит празник Св. Кузман и Дамјан

Почитувани колеги,

ЗПЛРМ им го честита празникот Свети Кузман и Дамјан на сите доктори од православна вероисповед.
Тие биле заштитници на сите доктори!
За многу години нека ни се празниците!

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Кредитни продукти за ПЗУ
Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари