Одржана работилница – Дојран

Почитувани колеги,

На ден 29.06.2017 во хотел Алкалоид, Стар Дојран се одржа работилница на тема Дијабетична ретинопатија.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари