Соопштение на ФЗОМ – Најнови резултати од Кол Центарот

Почитувани,

На следниот линк можете да го превземете соопштението на ФЗОМ за најновите резултати од Кол Центарот.

Soopstenie za najnovi rezultati od kol centarot 17-1-2017

Со почит,
ФЗОМ

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари