Честит Божиќ!

Почитувани колеги, пријатели и соработници,

ЗПЛРМ Ви посакува среќни Божиќни празници исполнети со радост, пријатни моменти и благосостојба во Вашите домови.

Со почит,
Управен одбор на ЗПЛРМ

bozik-2017

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари