Соопштение – Буџет на ФЗОМ за 2017

133513089

Почитувани,

На следните линкови можете да ги превземете соопштението и презентацијата на ФЗОМ за буџетот на ФЗОМ за 2017-та година.

Соопштение Буџет 2017

Презентација Буџет 2017

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари