Работилница Кавадарци 29.12.2016

Почитувани колеги,

На ден 29.12.2016 со почеток од 14:00 часот во просториите на Црвен Крст Кавадарци ќе се одржи работилница на тема Употреба на канабис во медицински цели.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари