Гостување на ТВ Телма

Почитувани колеги,

На ден 13.12.2016 год, Претседателот на ЗПЛРМ Др Лилија Чолакова Дервишова беше поканета во утринска емисија на ТВ Телма.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари