SUPER LAST MINUTE – Hanioti 05.06-12.06

SUPER LAST MINUTE – Hanioti 05.06-12.06

7 ноќевања со превоз

1) Вила KRISTINA – Hanioti
1/3+1 апартман за само 85 Евра по лице (за прво и второ лице)
*** трето и четврто лице ГРАТИС (плаќаат само превоз 30 Eвра)***

SAMA HOLIDAY Travel Agency
1400 Veles, Industriska bb
tel./fax: + 389 43 231 221
e-mail: samabooking@gmail.com
www.samaholiday.com.mk

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари