Работилница – Анксиозни и депресивни состојби – Велес

Почитувани колеги,

во Велес на ден 16.02.2013 година во просториите на Градската Библиотека ќе се одржи работилница на тема Анксиозни и депресивни состојби со почеток во 9 часот.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари