Работилница – Рационална употреба на антибиотици – Дебар

Почитувани колеги,

Предавањето за рационална употреба на антибиотици за матичните доктори од Дебар ќе се одржи на ден 03.02.2013 (недела) во просториите на Здравствен Дом Дебар со почеток во 10:00.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари