Работилници – Депресии и анксиозни состојби – Куманово

Почитувани колеги,

На следните линкови можете да ги погледнете списоците на учесниците на работилниците Депресии и анксиозни состојби кои што ќе се одржат во Куманово и на кои ќе присутствуваат лекари од Куманово, Крива Паланка и Кратово.

Spisok za 02.03.2013

Spisok za 09.03.2013

Spisok za 16.03.2013

Spisok za 23.03.2013

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари