Оглас од МЗ за пројавување на интерес за дејност и закуп во ПЗЗ

Почитувани колеги,

На следниот линк можете да го превземете огласот од МЗ за пројавување на интерес за дејност и закуп во ПЗЗ.

МЗ пријавување на интерес за дејност

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари