Потсетување за нови анекс договори

Почитувани колеги,

Ве потсетуваме дека треба да се обратите до ФЗОМ, со цел да потпишете анекс договор за новата година.

Со почит,

ЗПЛРМ

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари