Медицинска документација во услови на штрајк на дел од лекарите

Почитувани колеги,

На следниот линк можете да го превземете известувањето од ФЗОМ за издавање на медициснка документација на осигурениците во услови на штрајк на дел од лекарите.

Медицинска документација во услови на штрајк

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари