Волонтирање во ФЗОМ

Почитувани колеги,

На следните линкови можете да ги превземете Објавата и програмата за волонтирање во ФЗОМ за 2013-та година.

Објава волонтирање ФЗОМ 2013

Програма за волонтирање ФЗОМ 2013

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари