Известување за работилница за ХИВ

Почитувани колеги,

На следниот линк можете да го превземете повикот за учество на лекари од примарна здравствена заштита на работилница за ХИВ која се организира од 21-23 декември.

Освен посочениот телефон во документот може да не контактираат и на 070/ 249-066 Николче

Известување за работилница за ХИВ со агенда

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари