Известување за ИЛ-1 обрасци – Промена на избран лекар

Почитувани колеги,

Ве известуваме дека процедурите за ИЛ-1 обрасци – Промена на избран лекар ќе важат од 15.12.2010.

Финалната верзија можете да ја превземете во делот Превземања или на следниов линк: IL-1 обрасци

Коментари (2)

 

  1. maticen doktor напиша:

    Ve molam za objasnuvanje,ne ja razbiram porakava,na koi proceduri se misli,objasnete podetalno.Blagodaram.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари