Македонска Асоцијација за Хипертензија

На 27.11.2010 година (сабота) во Конгресниот Центар, бизнис-сала на Скопски Саем, ќе се одржи состанок на МАХ со почеток во 11:00 часот.

Агендата може да ја симнете во делот Превземања или на следниот линк: Македонска Асоцијација за Хипертензија 27.11.2010

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари