Честит 8 Март!

Честит празник 8 Март, на сите докторки, медицински сестри и медицински соработници, наши пријатели и познаници!!!
Посакувам секој ден да Ви е празник!


Имајте добро здравје,среќа и блиски кои ќе Ве опсипат со љубов!!!


Со почит
Претседател на ЗПЛРМ
Др Лилија Чолакова Дервишова

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари