Оглас за медицинска сестра

Почитувани,

Медицинска сестра со повеќегодишно работно искуство, со познавање на програма Прима Медика и делумно познавање на програма К Софт бара работа.

Тел за контакт: 077 791 481

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари