Одржан состанок во Стоматолошка комора

Почитувани колеги,

На ден 11.02.2021 се одржа состанок во Стоматолошка Комора,заедно со ЛКМ,Фармацевска Комора, ЗПЛРМ и националниот координатор за вакцинација.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари