Потреба од доктор по општа медицина

ПЗУ РЕ-ВИТА од Скопје, Општина Чаир има потреба за вработување на: Доктор по општа медицина со / или без работно искуство на неопределено време.

Заинтересираните кандидати да испратат CV на следната електронска адреса: re-vita@hotmail.com или да не контактираат на тел. 078/211-591

Со почит,

ПЗУ РЕ-ВИТА

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари