Состанок со директорот на ФЗОМ

Почитувани колеги,


На ден 09.11.2020 година се реализираше работен состанок со новиот Директор на ФЗОМ Г-дин Фатон Ахмети.
Пренесени круцијалните барања за опстанокот на примарното здравство.


Со почит Др Лили

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари