Извештај за услуги кај матични лекари за месец август

Почитувани колеги,


Еве колку многу работело нашето примарно здравство!!!


Респект за сите матични доктори!!!

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари