Честит празник Успение на Пресвета Богородица

Почитувани колеги, пријатели и соработници, на сите кои го празнуваат празникот Успение на Пресвета Богородица им посакуваме добро здравје,среќа и мир во домот!!!


Со почит
ЗПЛРМ

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари