Среќен 1 ви Мај!

Среќен 1 Мај на сите здравствени работници и соработници.

Поминете го во добро здравје и добро расположение Ви посакува ЗПЛРМ.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари