Ехо апарат Тошиба

Се продава користен ехо апарат Тошиба со вагинална и абдоминална сонда, употребуван со комплетни упатства, цена 2.500 ЕУР.

Тел: 077 706 727

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари