Итна потреба од лекар по општа медицина

Почитувани,

Итно се бара вработување на лекар по општа медицина во Амбуланта ПЗУ Медико Марија-Скопје.

Информации на телефон 075 871 985

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари