Работилница Гевгелија 24.12.2019

Почитувани колеги,

На ден 24.12.2019 во просториите на Општа болница Гевгелија со почеток од 18:00 часот ќе се одржи последната работилница за оваа година на тема Вилсонова болест.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари