Работилница Дебар 06.12.2019

Почитувани колеги,

На ден 06.12.2019 (петок) со почеток во 17:00 во просториите на секретеријатот на Општа болница Дебар ќе се одржи работилница на тема Бурноут синдром.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари