Работилница Гевгелија 27.11.2019

Почитувани колеги,

На ден 27.11.2019 во просториите на Општа болница Гевгелија ќе се одржи работилница на тема Имунизација со почеток во 18:00 часот.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари