Работилница Прилеп

Почитувани колеги,

На ден 15.11.2019 со почеток од 14:00 часот во просториите на КМЕ Центар, Здравствен дом Прилеп ќе се одржи работилница на тема Вилсонова болест.

Пријавување на следниот линк: http://zplrm.azurewebsites.net/

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари