Работилници Струмица

Почитувани колеги,

На ден 09.10.2019 (среда) со почеток од 13:30 часот во просториите на Општа болница Струмица ќе се одржат следните работилници:

  1. Бурноут синдром
  2. Вилсонова болест

Пријавување на следниот линк: http://zplrm.azurewebsites.net/

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари