Одржана работилница – Дебар

Почитувани колеги,

На ден 25.09.2019 во Дебар се одржа работилница на тема Вилсонова болест.

dav

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари