Оглас за вработување доктор во Чашка

ПЗУ ВИС МЕДИКА од Чашка бара доктор за работа. Сите заинтересирани ги молиме да се јават на телефон 078204669 или на мејл m_cincieva@hotmail.com

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари