Известување за упатување Гастроскопија

Почитувани,

Универзитетска клиника за Токсикологија Ве известува дека при упатување на пациенти за Гастроскопија на клиника да им го пренесувате упатството кое што можете да го превземете на следниот линк:

Со почит,

Мој Термин,

Управа за електронско здравство –

Министерство за здравство

www.mojtermin.mk 

тел: (02) 15 444

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари