Потреба од доктор – Тетово

ПЗУ Д-р Ленче Медика, ординација по педијатрија и општа медицина бара лиценциран доктор/докторка со положен стручен испит. Ординацијата се наоѓа во Тетово. Плата: 30 000 денари.

Подетални информации за условите за работа на телефон 071/606 980.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари