Гостување на ТВ Сител – 30.06.2019

Почитувани колеги,

На ден 30.06.2019 година ќе се емитува емисијата Детектор на Сител.

Гости Министерот за здравство Др Венко Филипче, Претседател на ЗПЛРМ Др Лилија Чолакова Дервишова и Претседател на здружение на ретки болести Тема – состојбата на нашето здравство,можеме ли да имаме европско здравство.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари