Информација за работилници – Струмица

Почитувани колеги од Струмица,

Заради големиот интерес за работилниците од ЗПЛРМ и интересните теми, ќе има дополнителни работилници од Септември 2019 година.

Со почит,

ЗПЛРМ

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари