Известување за патување на претстојната конференција на Вонка во Братислава

Почитувани Колеги,

Би сакале да ве известиме дека на следниот линк можете да го превземете известувањето од агенцијата Феријал Кашиков за претстојната конференција на Вонка Во Братислава.

Исто така ја споделуваме и информацијата од Комисијата за заразни болести а се однесува на вакцинацијата против морбили за здравствените работници.

Со почит,

Елизабета Костовска Прилепчанска

секретар на ЗЛОМ СМ

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари