27 години од постоењето на ЛКМ

Почитувани колеги,

ЛКМ одбележа 27 години постоење. Наградата Св. Наум Охридски ја доби матичен доктор – педијатар од Делчево.

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари