Честит празник Рамазан Бајрам!

На сите пријатели,колеги и соработници кои го празнуваат денешниот празник Рамазан Бајрам им посакуваме добро здравје, радост, среќа и благосостојба во домот и уште многу години заедно да се радуваме на празниците!


Со почит,

Управен одбор на ЗПЛРМ

Испрати коментар

Мора да бидете најавени за да испратите коментар.

Како да се регистрирам?

Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари