Корисни линкови

Министерство за Здравство Фонд за Здравство Лекарска комора За Здравје

Регистрирај се!
Министерство за Здравство
Драмски театар

Барај (Впиши го поимот и притисни enter)

Соопштенија со најмногу коментари

Архива за категоријата Соопштенија

Работилници на ЗПЛРМ и Санофи – тема Имунизација и грип – Охрид

0 Работилници на ЗПЛРМ и Санофи - тема Имунизација и грип - Охрид

[caption id="attachment_9493" align="aligncenter" width="225"] dav[/caption] ...

11.22.18 | Соопштенија | Read more

Матичните лекари извисија – само за нив ќе нема покачување

0

[embed width="400" height="300"]https://youtu.be/vjRpOEzEOUc[/embed] Матичните лекари извисија. За нив нема покачување на плати, односно повисок капитционен бод, а незадоволни се и од актуелнит ...

11.22.18 | Соопштенија | Read more

Потреба од специјалист – психијатар

0

ПЗУ од Скопје бара итно специјалист психијатар. Информации на телефон 078 398 019 ...

11.20.18 | Соопштенија | Read more

Материјали за скрининг на рак на грло на матка

0

Brosura MK-1 Brosura AL Poster mi i al 2018 ...

11.19.18 | Соопштенија | Read more

Понуда за набавка и инсталација на 3 годишен сертификат од КИБС

2

ZplrmSertifikat ...

11.19.18 | Соопштенија | Read more

Прилепските матични лекари револтирани од новите казнени политики на ресорното министерство

0

53 матични лекари од Прилеп, незадоволни од актуелните казнени политики на Министерството за здравство, денеска, со мирен протест го изразија својот револт, барај ...

11.19.18 | Соопштенија | Read more

Матичните лекари излегоа на протест, ако не добијат подобри услови ќе се селат во Германија

0

[embed width="400" height="300"]https://youtu.be/yPqz1zBJZ5k[/embed] Протест на стотина матични лекари низ државата – Паузата ја искористија за да го искажат револтот од новите предлог договор ...

11.17.18 | Соопштенија | Read more

Протести во Гевгелија, Валандово, Дојран, Виница

0 Протести во Гевгелија, Валандово, Дојран, Виница

...

11.17.18 | Соопштенија | Read more

Протест во Кочани

0 Протест во Кочани

...

11.16.18 | Соопштенија | Read more

Протести во Велес

0 Протести во Велес

[embed width="400" height="300"]https://www.facebook.com/lilija.colakovadervisova/videos/2181814365195856/?t=30[/embed] ...

11.16.18 | Соопштенија | Read more